Užfiksuota 18 sukčiavimo atvejų – iš dviejų moterų pasisavinta virš 40 000 eurų

Šių metų sausio – balandžio mėn. Tauragės r. sav. užfiksuota 18 sukčiavimo atvejų, Šilutės r. sav. – 15, Šilalės r. sav. – 13, Pagėgių sav. – 2.

Sukčiai vis sugalvoja naujų apgavysčių ir pasisavina žmonių pinigus. Šią savaitę, Tauragėje, iš dviejų patiklių moterų buvo pasisavinta virš 40 tūkst. eurų.

Vienas iš pastarųjų sukčiavimo atvejų yra kai gyventojui paskambina ,,GOOGLE” darbuotoju prisistatęs asmuo, nekalbantis lietuviškai, ir informuoja, kad sukčiai kėsinasi įsilaužti į jo banko sąskaitą ir pasisavinti turimus pinigus. Skambintojas auką informuoja, kad netrukus su ja susisieks banko darbuotojas.

Su auka susisiekęs „banko“ darbuotojas pasiūlo šios problemos sprendimo būdą – klientas turi pateikti prisijungimo kodus ir perduoti banko kortelę netrukus atvykstančiam kurjeriui. Štai ir viskas! Patiklus gyventojas praranda savo pinigus.

Jei abejojate, ar skambinantysis tikrai yra banko darbuotojas, nutraukite pokalbį ir kreipkitės tiesiogiai į banką, o jei nukentėjote ir patyrėte nuostolių, nedelsiant apie tai praneškite policijos pareigūnams.

Prenumeruoti
Pranešti apie

0 Komentarai
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus