Žvejyba Šilutės rajone baigėsi triguba tragedija

Šeštadienio vakarą Šilutės rajone įvyko tragiška nelaimė. Nuskendo trys upėje žvejoję vyrai.

Apie 16 val. 52 min. Šilutės rajone, Vabalų kaime, įvyko tragiška nelaimė.
Pranešta, jog Tenenio upėje nuskendo trys žmonės. Pirminiais duomenimis, nelaimė įvyko, kuomet į Šilutės rajoną iš Terkšių atvyko keturi vyrai, nusprendę sužvejoti ešerių.

Pirminiais duomenimis, pažvejoję kelias valandas visi vyrai nusprendė vykti atgal į namus, tad vienas jų nuėjo užvesti mašinos, jog ši įšiltų. Tuo metu kiti likę trys žvejai šiek tiek paėjėjo toliau vingiuota upe ir patikrino ten esančias žvejybos vietas.

Netrukus įvyko nelaimė. Du iš jų, gimę 1978 m. ir 1963 m., įlūžo į vandenį ir pradėjo skęsti. Trečiasis su jais buvęs vyras (gim. 1969 m.) nedelsiant paskambino ketvirtajam vyriškiui (gim. 1968 m.), kuris buvo nuėjęs iki automobilio, ir paprašė iškviesti gelbėtojus. Tuo metu 1969 m. gimęs vyras bandė pats gelbėti bičiulius tačiau nesėkmingai.

Bandydamas juos pasiekti vyras pats atsidūrė upėje. Preliminaria informacija, vyras pateko po ledu, kuomet su virve laikė du jau vandenyje buvusius žvejus, tačiau jo guminiai batai ėmė slysti ledo paviršiumi ir vyrui praradus balansą šis taip pat įkrito į upę.

Iš Šilutės ir Klaipėdos atvykę gelbėtojai nelaimės vietoje visų trijų vyrų kūnus rado ne iškart. Ugniagesiams darbus apsunkino sunkus priėjimas prie įvykio vietos. Pirmąjį skenduolį panirusį po vandeniu narams pavyko aptikti apie 17 val. 53 min., antrąjį – 18 val. 03 min., o trečiąjį – 19 val. 23 min.

Įvykio aplinkybės tikslinamos.

Lrytas.lt

 

Prenumeruoti
Pranešti apie

0 Komentarai
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus