Reikšmingas įvertinimas Šilutės kultūros centrui

Šilutės kultūros centro penkerių metų veikla įvertinta Lietuvos Respublikos kultūros ministerijos premija. Šis reikšmingas įvertinimas skirtas už vietos kultūrinio identiteto puoselėjimą, tautinės savimonės stiprinimą ir istorinės atminties aktualizavimą.

Per pastaruosius penkerius metus Šilutės kultūros centras tapo ne tik svarbia kultūros erdve vietos bendruomenei, bet ir reikšmingu partneriu Klaipėdos bei Tauragės regionų kultūros, turizmo ir nevyriausybinėms organizacijoms. Bendradarbiaudamas su verslo atstovais, centras kuria išskirtinius kultūrinius produktus – nuo pamėgtos „Kafijos dienos“ iki nacionalinio projekto „Vėtrungių kelias“, prisidedančio prie Mažosios Lietuvos kultūros paveldo pažinimo ir sklaidos.

Svarbią vietą centro veikloje užima profesionalaus meno projektai, tarptautinis festivalis „Keliaujanti vėtrungė“ bei autentiškos edukacinės programos, orientuotos į krašto tapatybės išsaugojimą. Šios iniciatyvos sudomina vaikus ir jaunimą, padeda pažinti krašto istoriją bei paverčia ją svarbia jų asmeninio identiteto dalimi.

Nuoseklus ir kryptingas darbas lėmė, kad Šilutės kultūros centras tapo regionuose vertinamu gerosios patirties centru. Čia perimti veiklos modelių ir semtis patirties atvyksta kultūros įstaigų specialistai iš visos Lietuvos. Aktyvus bendradarbiavimas su įvairių sričių partneriais patvirtina, kad centras yra gyvybinga, atvira ir kūrybiška kultūrinio veiksmo platforma.

Šiandien Šilutės kultūros centras – tai vieta, kurioje kiekvienas gali atrasti prasmingą kultūrinę patirtį. Čia susitinka skirtingų kartų žmonės, vyksta bendravimas, pažinimas ir kūryba, tenkinami ne tik kultūriniai, bet ir socialiniai bendruomenės poreikiai. Modernus ir renovuotas kultūros centras užtikrina galimybę bendruomenei kasdien dalyvauti kultūriniame gyvenime, o Lietuvos Respublikos kultūros ministerijos premija yra svarbus šio nuoseklaus darbo ir reikšmingo indėlio į šalies kultūrą įvertinimas.

Prenumeruoti
Pranešti apie

0 Komentarai