Kun. V. Miliauskas pateikė naujausias žinias ir kreipėsi į visuomenę pagalbos

Šilutės evangelikų liuteronų bažnyčios kunigas Valdas Miliauskas pateikė savotišką ataskaitą ir kreipėsi į visuomenę su pagalbos prašymu.

Kun
Kunigas Valdas Miliauskas: „Iš serijos Rusnė evangelikų liuteronų bažnyčia. 2023- ieji baigiasi. Ir tai dar vieni metai, kuomet fizinė Rusnės centre esančių ir Rusnės evangelikų liuteronų parapijai priklausančių pastatų būklė nė kiek regimai nepagerėjo. Bet dokumentų, popierių ir projektų rengimo prasme –  2023 -ieji taip pat buvo tikrai labai aktyvūs:
– pradėtas visų pastatų tvarkybos darbų projektavimo pirmas etapas. Šių darbų vertė beveik 20.000. Eur. Darbai padaryti, parapijai pavyko lėšas sugaudyti ir atsiskaityti su projektuotoju ir visa tai pateikti Kultūros paveldo Departamentui.
-Neplanuotai reikėjo imtis avarinės būklės nustatymo procedūros. Vertė daugiau nei 10 000 Eur. Ir vėl sėkmė – projektas padarytas kartu – su Šilutės rajono savivaldybės pagalba už darbus atsiskaityta.
– Pradėtas ūkinio pastato avarinės būklės likvidavimo ir tvarkybos darbų projektas. Vertė beveik 10 000 Eur. Sumokėtas avansas, projekto paruošimas jau eina į pabaigą ir kitų metų pradžioje bus galima pateikti finansavimui.
Žodžiu – judesys vyksta ir jei finansavimo ir kompensavimo galimybės nepaves, vėl pamatysime ir statybos įmones. Dėkoju palaikantiems, dėkoju kritikuojantiems, dėkoju visiems ir kviečiu savo finansine parama prisidėti prie šių darbų tęstinumo”.
Sąskaita paramai: AB SEB banke
LT657044060005735023
Rusnės evangelikų liuteronų parapija
Įmonės kodas 300584056
O jei turite klausimų, skambinkite arba rašykite 🙂
867474220
vmiliauskas@gmail.com
Prenumeruoti
Pranešti apie

0 Komentarai
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus