Jolanta Blažytė: Privedė prie silpnaprotystės – gerai ideologiškai paruošta banda staiga susirado naują lozungą

Jolanta Blažytė
Jolanta Blažytė.

Neįtikėtina, bet leidinio The Washington Times kalbinti ekspertai pripažino, kad JAV universitetuose studentams į galvas kišama destruktyvi ideologija privedė tuos studentus prie silpnaprotystės… Wow, kaip taip galėjo nutikti?

O istorija paprasta. Su ta ideologija iki šiol viskas buvo gerai.

Save edukuotais vadinantys JAV studentai mielai dalyvaudavo visokiuose BLM ar Antifa judėjimuose, keliančiuose šalyje chaosą bei smurtą, kuris, pasirodo, labiausiai buvo reikalingas tam, kad leftistų kandidatas J. Bidenas atsiridentų į JAV prezidento sostą.

Save edukuotais vadinantys studentai mielai į savo kūną grūdosi eksperimentinius marmalus, patvirtinančius jų edukacinius pranašumus.

Bet štai, atsitiko taip, kad reikalai paėjo ne ta kryptimi ir… edukuotieji JAV studentai universitetuose pradėjo rengti masinius ir iki šiol netylančius mitingus, nukreiptus prieš Izraelį, žudantį taikius Palestinos gyventojus.

Ir… piš… ką dabar daryt?

Gerai ideologiškai paruošta banda staiga susirado naują lozungą, paskui kurį ėmė ir nubėgo, nieko nesuderinusi su savo smegenų plovėjais.

Smegenų plovėjams beliko gūžčioti pečiais ir ieškoti atsakymų, kur ir kokius plovimo miltelius jie panaudojo neteisingai.

The Washington Times rašo:

„Šiandien JAV universitetus apėmė neramumai dėl anti – izraelietiškų nuotaikų.

Ir tai nėra atsitiktinumas. Tai ilgo ideologinio darbo, kuris JAV universitetuose tęsėsi dešimtmečius, rezultatas.

Kolumbijos, Harwardo ir kiti universitetai visada pirmenybę teikė tiems studentams, kurie laikosi „socialinio teisingumo“ pažiūrų.

Mažai kam žinomo Brazilijos pedagogo Paulo Freire teiginiai turėjo didelę įtaką pertvarkant švietimo sistemą taip, kad joje būtų labai svarbus politinis aspektas.

Pedagogas reikalavo, kad studentai universitetuose turi užsiimti ne tik „skaitymu ir rašymu“, bet ir taptų visuomenės pokyčių laidininkais.

Toks požiūris jaučiamas ir viso pasaulio universitetuose.

Dėl to studentai nesiekia tobulinti kritinio mąstymo kompetencijų ir tai veda prie kritinių pasekmių.

Protestai prieš Izraelio vykdomus veiksmus – to pavyzdys.„

WT teigimu, „atėjo laikas patikrinti, kur keliauja mokesčių mokėtojų pinigai ir išvalyti universitetus nuo destruktyvios ideologijos ir nustoti studentus vesti link silpnaprotystės“.

https://www.washingtontimes.com/…/todays-college…/

P.S. O ką darysime su Lietuvos universitetais? Ar ten viskas gerai?

O kas bus, jei atsiras koks nors naujas O. Šurajevas ir studentams numes įdomesnius bei su „sistema“ nesuderintus lozungus, paskui kuriuos ir nubėgs nevaldoma „edukuotųjų“ banda?

Jolanta Blažytė

Prenumeruoti
Pranešti apie

0 Komentarai
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus