„Čekiukų“ skandalo herojus, Pagėgių meras, sprunka nuo žurnalistų klausimų

Pavasarį prasidėjusi „čekiukų“ istorija vis dar tęsiasi.

Balandį visuomenėje žinomas veikėjas Andrius Tapinas paskelbė skandalingus duomenis iš Liberalų sąjūdžio atstovo valdomos Pagėgių savivaldybės. Pasak „Laisvės TV“ įkūrėjo, vietos politikai per praėjusią kadenciją degalams išleido 250 tūkst. eurų, o nuvažiavo daugiau nei 1,5 mln. kilometrų, nors savivaldybė yra ganėtinai maža. Tarp tokių keliautojų ir meras Vaidas Bendaravičius, išvažinėjęs daugiau nei 19 tūkst. eurų, pylęs į degalų baką tiek benziną, tiek dyzeliną.

Pagėgių savivaldybė – administracinis-teritorinis vienetas Vakarų Lietuvoje. Centras – Pagėgiai.

Gyventojų (2021) 7 440;

Plotas 537 km²;

Tankumas (2021)14 žm./km².

Kilus skandalui dėl galimo lėšų švaistymo Pagėgių savivaldybės meras V. Bendaravičius, vicemerė Ligita Kazlauskienė, Tarybos narė Gražina Jankauskienė ir buvęs Tarybos narys Vladimiras Gorodeckis sustabdė narystę Liberalų sąjūdyje.

Tačiau partijos „apsivalymas“ nuo galimai korumpuotų partijos veikėjų, akivaizdu, tėra „žestas dėl akių“ Nepaisant to, kad Liberalų sąjūdžio valdybos teigimu, informacija apie galimai nepagrįstas Tarybų narių veiklos išlaidas Pagėgių savivaldybėje kelia abejones dėl apskaitos skaidrumo ir negali būti ignoruojama, portalo 77.lt duomenimis, tiek Pagėgių meras, tiek vicemerė sėkmingai toliau dalyvauja liberalų partijos veikloje ir neformaliai vadovauja skyriui.

Akivaizdus to įrodymas – šių liberalų aktyvus dalyvavimas partijos renginiuose ir bendros nuotraukos su aukščiausio lygio liberalų partijos asmenimis. O oficialiame partijos puslapyje šie „čekiukų“ skandalo herojai toliau sėkmingai puikuojasi tarp partijos lyderių sąrašo su prierašu „laikinai sustabdę narystę partijoje“.

Daugiau skaitykite: Šilokarčema – „Čekiukų“ skandalo herojus, Pagėgių meras, sprunka nuo žurnalistų klausimų (silokarcema.lt)