Auksinis berniukas Eljotas į pamarį grįžo su reikšmingu laimėjimu

Šių metų vasario 2 dieną Jungtinių Arabų Emyratų sostinėje Abu Dhabyje startavo 3 dienas trunkantis nacionalinės Brazilian Jiu-Jitsu čempionatas, į kurį atvažiavo geriausi imtynininkai iš viso pasaulio. Tarp jų buvo ir pamario krašto auksinis šešiametis berniukas Eljotas Zaremba.

Eljotas Zaremba.

Šis prestižinis čempionatas buvo atviras visoms šalims. Jame Eljotas  (2017 m. g., svorio kategorijoje iki 23 kg, Pilkas Diržas), užėmė dar vieną istorinę 1 vietą.

Vaiko laimėjimai dideliuose turnyruose žavi daugybę Brazilian Jiu-Jitsu sportininkų. Jo triūsas priverčia žiūrovus, pasibaigus kovai, atsistoti ir paploti mažajam sportininkui. Šviesiaplaukis lietuvaitis labai išsiskiria iš visų.

„Viskas taip paprasta – „Atėjau,  pamačiau, nugalėjau“, kai tave supa nuostabūs treneriai nuo Lietuvos iki Jungtinių Arabų Emyratų. Klaipėdoje mažylis sportuoja pas trenerį Iran Mascarenhas (Brazilian Jiu-Jitsu), Edgarą Voitechovskį (laisvosios imtynės) ir Šilutėje pas Rimvydą Lukošių (Judo). Papildomai šioms varžyboms buvo ruošiamasi pas „Team Nogueira Dubai“ ir „Khabib Nurmagomedov Gym UAE“. Trenerių atsidavimas ir palaikymas buvo tiesiog nuostabus iki pat varžybų ir jų metu. Su vaiku dirbo Nurlan Abdiev (laisvųjų imtynių treneris), Gabriel Machado ir Man Deve Pole (Brazilian Jiu-Jitsu treneriai), Luc Edward Ntsama (Judo treneris) ir plaukimo treneris Atham Chahoud“, – džiaugėsi mažojo sportininko tėvas Aurimas.

Po varžybų Eljotas susipažino su vietiniais vaikais, kur puikiai praleido laiką kartu žaisdamas. Tai puikus pavyzdys, kaip sportas jungia žmonės geriems santykiams neskaitant, iš kur tu esi, kokia tavo religija ar odos spalva. Sportas – tai laisvė ir taika.

Visas jo kovas galima pasižiūrėti Tic Tok arba Instagram paskyrose kaip @eljotas_elis_lithuanian.