Šventiniu laikotarpiu pradėti 7 ikiteisminiai tyrimai dėl narkotinių ir psichotropinių medžiagų

Tauragės apskrities vyriausiojo policijos komisariato pareigūnai nuo 2023 m. gruodžio 28 d. iki gruodžio 31 d. pradėjo 7 ikiteisminius tyrimus pagal Lietuvos Respublikos baudžiamojo kodekso 259 str. 1 d. ir 259 str. 2 d.

Pradėti tyrimai.
Policijos nuotr.

Gruodžio 28 apie 0.45 val. Šilutėje, Sodų g., patikrinimo metu pas vyrą, gim. 2000 m., striukės kišenėje buvo rastas folijos lankstinukas, kuriame augalinės kilmės, galimai, narkotinė medžiaga.

Gruodžio 28 d. apie 21.30 val. Šilutėje, Valstiečių g., tikrinant automobilį ,,BMW 530’’, už kurio vairo sėdėjo vyras, gim. 1992 m., esančioje daiktadėžėje buvo rastas folijos lankstinukas su baltos spalvos milteliais, galimai narkotine medžiaga. Tęsiant automobilio apžiūrą, už priekinės keleivio sėdynės, esančioje kišenėje, rastas dar vienas lankstinukas su baltos spalvos miltelių pėdsakais.

Gruodžio 29 apie 0.50 val. automobilių stovėjimo aikštelėje, Tauragėje, Dariaus ir Girėno g., policijos pareigūnai vyro, gim. 1993 m., automobilyje ,,BMW“, patikrinimo metu rado galimai narkotines medžiagas. Vyras buvo sulaikytas.

Ta patį vakarą, apie 21.05 val. Tauragės r., Skaudvilės sen., Trepų k.,pareigūnams atliekant vyro, gim. 1992 m., apžiūrą, jam priklausančioje kuprinėje buvo rastas plastikinis maišelis su galimai narkotine medžiaga.

Artėjant vidurnakčiui, apie 23.00 val. Šilutėje, Gluosnių g., apžiūros metu vaikino, gim. 2004 m., striukės kišenėje buvo rastas metalinis smulkintuvas su galimai augalinės kilmės narkotine medžiaga.

Gruodžio 30 d. apie 22.25 val. apžiūros metu, Šilutės r., Barzdūnų k., automobilyje „Volvo XC90“ buvo rastas folijos lankstinukas su galimai augalinės kilmės narkotine medžiaga, kuri priklauso vyrui, gim. 1994 m.

Paskutinę metų dieną, gruodžio 31 d. apie 1.40 val. gyvenamosiose patalpose, Šilutės r., Lankupių k.,, pas vyrą, gim. 1995 m., buvo rastas lankstinukas su galimai narkotine medžiaga.

Policija ragina gyventojus nelikti abejingiems daromiems teisės pažeidimams ir apie jiems žinomas panašaus pobūdžio nusikalstamas veikas pranešti.

Prenumeruoti
Pranešti apie

0 Komentarai
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus