Šilutės rajone upių vandens lygis krenta, bet vis dar apsemta 17 tūkst. hektarų žemės

Šilutės rajone, kuriame dėl potvynio paskelbta ekstremali situacija, upių vandens lygis krenta, šiuo metu vis dar apsemta 17 tūkst. hektarų teritorija.

Potvynis.

„Vandens lygis krenta, (…) paskutinę naktį stebimas Atmatos upės vandens lygio kritimas, 20 centimetrų nukrito per naktį. Vandenukas jau krenta, turbūt viskas bus gerai“, – LRT radijui sekmadienį sakė Šilutės rajono savivaldybės priešgaisrinės tarnybos ir ekstremaliųjų situacijų operacijų vadovas Darius Endzelis.

Anot jo, kol kas yra likę užlieta 15 kaimų – tiek pat, kiek buvo potvynio pradžioje užpraeitą penktadienį. Vietinės reikšmės keliai likę apsemti.

„Yra tas pats (užlietų – BNS) kaimų skaičius – 15 išlikęs ir turim apsemtos teritorijos apie 17 tūkst. hektarų. (…) Fiziškai su lengvuoju automobiliu tai yra tie (į kuriuos užlieti keliai – BNS) 15 kaimų, kur su lengvaisiais automobiliais nenuvažiuojam. Bet jeigu reikės tai mes pasieksime juos su ugniagesių pagalba“, – teigė D. Endzelis.

Daugiau skaitykite:

https://ve.lt/aktualijos/lietuva/silutes-rajone-upiu-vandens-lygis-krenta-bet-vis-dar-apsemta-17-tukst-hektaru?utm_source=ve.lt&utm_medium=referer&utm_campaign=nblokas_aktualijos

Prenumeruoti
Pranešti apie

0 Komentarai
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus