Potvynio atkirstus Mingės gyventojus siutina valdžios taupumas

LNK.LT: Sunkiai potvynyje murkdosi Šilutės rajono Mingės kaimo gyventojai. Savaitgalį ledams nuvertus kelis elektros stulpus, žmonės kurį laiką buvo be elektros, o keliai – neišvažiuojami. Žmones valdžios taupymas siutina, kad kovai su vandeniu siurbliai nejungiami.

Potvynis pamaryje.
Kai aplink vanduo ir visi keliai apsemti, arčiausiai Mingės kaimo gali patekti tik pylimu. Ant jo žmonės smėlio maišus surikiavo, kad bent pylimas vandenyje nedingtų, o iš Mingės kaimo dabar galima ištrūkti tik valtimi.
„Mūsų valdžia sėdi sausai, šiltai, tai kokios bėdos. Jie ekstremalią situaciją paskelbė, kad išvengtų atsakomybės”, – piktinosi Mingės kaimo gyventojas Viktoras Jakumaitis.
Iš Mingės kaimo vyras galėtų ir išeiti, bet per 5 kilometrus tektų pėsčiomis pylimu kulniuoti, kone puskilometrį vandeniu bristi.
„Aš bridau dukart, nes turėjau reikalų, buvau palikęs mašiną. Nusibodo tuo vandeniu vaikščioti ir 400 metrų bristi. Susiradau tokią vietą, kur sausiau ir šiek tiek arčiau”, – pasakojo V. Jakumaitis.
Užlietus kelius traktorius įveiktų, bet jį turi tik vienas ūkininkas. O ir važiuoti bijo, kur vandenyje kelias neaišku. Abipus upės Mingėje gyvena 26 žmonės. Viena pora serga, bet vaistų sako turinti.
Žiūrėkite daugiau:
Prenumeruoti
Pranešti apie

0 Komentarai
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus