Šilutėje naujakurys bute aptiko įtartinus radinius

Asociatyvi nuotr.

Šilutėje butą neseniai įsigijęs vyras, tvarkydamas naująjį būstą, aptiko galimai su ginklu susijusius daiktus.

Kaip pranešė Tauragės apskrities vyriausiasis policijos komisariatas, birželio 21 d. apie 13.14 val. Šilutėje, Turgaus gatvėje, 1992 metais gimęs vyras, tvarkydamas savo neseniai įsigytą butą, rado 16 plastmasinių imitacinių šovinių bei ginklo dalį.

Į įvykio vietą atvykę pareigūnai rastus daiktus paėmė tolesniam tyrimui.

Dėl įvykio surinkta medžiaga pagal Lietuvos Respublikos baudžiamojo kodekso 253 straipsnio 1 dalį, reglamentuojančią neteisėtą disponavimą šaunamaisiais ginklais, šaudmenimis, sprogmenimis ar sprogstamosiomis medžiagomis.

Pareigūnai aiškinasi visas įvykio aplinkybes ir nustatinėja, kaip šie daiktai atsidūrė bute.

Prenumeruoti
Pranešti apie

0 Komentarai