Košmaras Šilutės rajone – oro balionas trenkėsi į namą, iš krepšio ėmė kristi žmonės

lrytas.lt koliažas

Sekmadienio vakarą Šilutės rajone papramogauti nusprendę žmonės išgyveno tikrą košmarą. Apie 20 val. 30 min. staiga vėjo nublokštas balionas trenkėsi į namą, o tada pakibo medyje. Per nelaimę nukentėjo oro balione buvę 7 asmenys, tarp kurių – 2 nepilnamečiai.

Pirminiais duomenimis, 6 iš šių asmenų – pramogautojai. Kartu buvo ir oreivė. Nelaimė įvyko Vilkų Kampo kaimo ribose.

Lrytas.lt portalui liudininkai pasakojo, kad kliudžius namą iš oro baliono krepšio ėmė kristi žmonės. Oro balionas nutraukė ir elektros laidus.

Liudininkai sakė, kad oro balioną vėjas vilko apie 3 kilometrus. Iš pradžių oro balionas atsimušė į vieno namo stogą, tada – kito. Dėl vėjo šuorų vėliau jis atsimušė į ūkinį pastatą, nulaužė obelį, eglę.

Kaip portalą lrytas.lt informavo Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo departamento Situacijų koordinavimo skyrius, į įvykio vietą atskubėję ugniagesiai padėjo medikams suteikti nukentėjusiems pirmąją pagalbą.

„Visi sąmoningi išvežti į gydymo įstaigą“, – lrytas.lt portalui sakė Situacijų koordinavimo skyriaus atstovas.

Dėl nutrauktų elektros laidų buvo aptverta teritorija.

Apie nelaimę pirmadienio rytą pranešęs Policijos departamentas nurodė, kad oro balionas dėl pasikeitusios vėjo krypties tapo nevaldomas ir atsitrenkęs į Vilkų Kampo kaime esančius pastatus pakibo medyje.

Pasak policijos, į Klaipėdos ir Šilutės ligonines buvo išvežti vyras (gim. 1963 m.), nepilnametis (gim. 2009 m.), nepilnametė (gim. 2011 m.), moteris (gim. 1990 m.), vyras (gim. 1963 m.), moteris (gim. 1970 m.) ir oro balioną valdžiusi moteris.

Pradėtas ikiteisminis tyrimas pagal LR BK 139 str. 2 d.

Prenumeruoti
Pranešti apie

0 Komentarai
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus