Tarpinstitucinis pasitarimas Šilutės rajono savivaldybėje

Šilutės rajono savivaldybės administracijos Vaiko gerovės komisijos pirmininkė, tarpinstitucinio bendradarbiavimo koordinatorė Vaiva Pranauskienė pakvietė Šilutės rajono policijos komisariato bendruomenės pareigūnes, Švietimo ir kultūros skyriaus, Socialinės paramos skyriaus, Visuomenės sveikatos biuro, Šilutės atviro jaunimo centro, Vaiko gerovės ir globos centro bei Šilutės socialinių paslaugų centro atstovus į susitikimą-diskusiją.

Kalbėtasi apie prevencinį darbą su nusikalsti linkusiais paaugliais, jų užimtumo didinimo, pagalbos ir paslaugų vaikams ir šeimoms stiprinimo galimybes.

Diskutuota apie iššūkius, su kuriais susiduriama kasdienybėje. Bendruomenės pareigūnės Jurgita Kaktienė ir Simona Cibauskaitė pasidalijo galimų prevencinių priemonių mokyklose vykdymo patirtimi. Visuomenės sveikatos biuro psichologinės gerovės specialistė Kristina Ražauskaitė-Pilipavičienė kalbėjo apie Ankstyvosios intervencijos programą bei pagalbą priklausomybių turintiems paaugliams. Šilutės atviro jaunimo centro direktorius Rimvydas Petrauskis pristatė centro veiklą, jaunuolių užimtumo bei jiems teikiamos socialinės pagalbos galimybes.

Tarpinstitucinio bendradarbiavimo koordinatorė V. Pranauskienė pasidžiaugė konstruktyviu bendradarbiavimu bei specialistų geranoriškumu. Kalbantis, diskutuojant ir dalijantis sukaupta patirtimi galima daug ką išspręsti ir pasiekti puikių rezultatų.

 

guest

0 Komentarai
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
Citata: