Šilutės ligoninėje atnaujintos paslaugų teikimo vietos

Siekiant gerinti teikiamų asmens sveikatos priežiūros paslaugų kokybę, VšĮ Šilutės ligoninės Fizinės medicinos ir reabilitacijos skyriuje įrengta patogesnė procedūrų laukimo vieta, o prie endoskopijų kabineto – nauja palata pacientų stebėjimui po endoskopinių procedūrų su anestezija.

Šilutės ligoninė.
Šilutės ligoninė.

Ambulatorinių ir stacionarinių paslaugų teikimo vieta neabejotinai turi didelę įtaką pacientų pasitenkinimui suteikiamomis paslaugomis. VšĮ Šilutės ligoninė siekia, kad pacientai gydymo įstaigoje jaustųsi kuo geriau – patogiau, ramiau, saugiau. Siekiant šio tikslo, įstaigoje nuolat turimų finansinių išteklių ribose atnaujinamos patalpos.

Šiuo metu galime pasidžiaugti naujove – šalia endoskopijų kabineto įrengta dar viena palata pacientų stebėjimui po procedūrų su anestezija. Tai suteikia pacientui didesnę galimybę jaustis saugiau, o gydytojui užtikrintumą dėl pilno paciento atsigavimo po anestezijos.

„Po endoskopinių procedūrų su anestezija pacientai paliekami stebėjimui ir tam yra įrengta speciali palata, užtikrinanti ir stebėseną, ir patogumą pacientui, kol jis pilnai atsigauna po procedūros“, – komentuoja endoskopines procedūras atliekantys gydytojai.

Fizinės medicinos ir reabilitacijos skyriuje įrengtas pacientų procedūrų laukimo kambarys, kuriame pacientai gali patogiai laukti masažų ar kitų procedūrų.

„Nuo šiol pacientams nereikia sėdėti koridoriuje. Vieta, kur pacientai gali pailsėti prieš ar po procedūrų yra labai svarbi, teikiant fizinės medicinos ir reabilitacijos paslaugas“, – komentavo skyriaus vyresnioji slaugytoja Jūratė Pozingienė.

Šilutės ligoninės administracijos inf.

guest

0 Komentarai
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
Citata: