Remigijus Kelneris: mere, baikite verkšlenti ir mulkinti gyventojus!

Šiandien Pagėgių meras Vaidas Bendaravičius socialiniame tinklapyje facebook kreipėsi į pagėgiškius dėl to, kad neva naujajai daugumai nė motais, kad nėra išmokėtos vaikams skiriamos išmokos, kad nėra mokamos kitos socialinės pašalpos. Viena aišku, pamiršo gal prieš mėnesį paties sakytus žodžius: "Ką beatliktų - ar gerai ar blogai - atsakingas vis tiek yra meras". Ar tai buvo tik žodžiai? Kas daroma, kad situacija keistųsi? O gal patogu kažkam, kad toks žaidimas tęstųsi? Perskaitęs mero pasisakymą savo nuomonę išrėžė vietos politikas Remigijus Kelneris.

Remigijus Kelneris.

R. Kelneris kreipėsi į merą (kalba netaisyta): „Vakarėja, turėjau daug darbo! Reikėtų atsipūsti, bet kur tau! Esu tarybos narys. Perskaičius paskutines žinias iš savivaldybės ir tiesiogiai iš mero Vaido Bendaravičiaus posto, užverda kraujas!
Todėl pasakau jums mere, baikite verkšlenti ir mulkinti Savivaldybės gyventojus! Jums yra suteiktas mandatas valdyti Pagėgius! Tad ir valdykite! O valdymas prasideda nuo susitarimų su Taryba! Tarybos sprendimai priimami balsų dauguma! Jeigu turite balsų daugumą, eikite į Tarybos posėdį! Jeigu neturite jų, derėkitės tol, kol susiderėsite! Turi būti taip kaip per popiežiaus rinkimus, kol per kaminą išrūks baltas dūmas! Dabar gi šaudote tuščiais šoviniais ir verkiate, kad niekas nekrenta! Galiu dar kartą pakviesti deryboms, jeigu pats nedrįstate! Tik pasirūpinkime lašiniais su svogūnu ir sėdėkime kol išrūks dūmas!
P.S.
Tik neimkite į derybas tarybos nario Kęsto Komskio, nes šis veikėjas neturi nei garbės nei orumo! Pats žinote, jis nesugebėjo atsiprašyti kolegų tarybos narių už viešą įžeidimą! Jis ir jumis įklampino giliai, giliai!
Pagarbiai!
Gero ir išmintingo vakaro!”

Jau ryt posėdžiaus Pagėgių taryba. Belieka tikėtis, kad meras ras būdą, kuris visoms pusėms bus tinkamas. Juk tikras lyderis turi mokėti ir pripažinti klaidas, ir atsiprašyti, ir nusileisti, ir vėl eiti į priekį. Rinkimai artėja…

guest

0 Komentarai
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
Citata: