R. Špečkauskas: taip vyksta asmeninis susidorojimas su tais, kurie nesitaiko ir nepaklūsta brolių Komskių valdymui

Jau apskriejo žinia - Pagėgių savivaldybės tarybos narys Remigijus Špečkauskas pašalintas iš Lietuvos Respublikos liberalų sąjūdžio. Taip nutiko dėl to, kad nepakluso?

Pats R. Špečkauskas viešoje erdvėje buvo atviras

Pats meras Vaidas Bendaravičius, Pagėgių liberalų galva, spaudai teigė, kad toks žingsnis žengtas dėl to, kad R. Špečkausko veikla buvo nukreipta prieš partijos narį bei žalinga visai organizacijai.

Taigi, partija politiko išsižadėjo dėl to, kad šis pasirašė po interpeliacijos raštu dėl Pagėgių savivaldybės administracijos direktoriaus Virginijaus Komskio atstatydinimo.

Pats R. Špečkauskas viešoje erdvėje buvo atviras ir komentavo: „Taip vyksta asmeninis susidorojimas su tais, kurie nesitaiko ir nepaklūsta brolių Komskių valdymui. Keista, kad Liberalų sąjūdžio pirmininkas Vaidas Bendaravičius į rinkimus eidamas rinkėjams teigė: „Mes be Komskių“. Savo nuomonę pakeitė ir dabar vykdo jų nurodymus. Tai rinkėjams jis melavo? O gal nutiks taip, kad, suskaldęs komandą, meras į rinkimus eis su Komskiais?“

Pagėgių liberalų skyrius įpareigotas apsvarstyti ir kitus bendražygius, kurie pasirašė po interpeliacijos raštu.  „Ant kilimo“ kvies: Arūną Bušniauską, Vladimirą Gorodeckį ir mero pavaduotoją Ligitą Kazlauskienę.

Nors pasirašė po tekstu keturi politikai, išmestas tik R. Špečkauskas. Kaip bus pasielgta su likusiais, būtinai informuosime. Gal šiems tereiks išsižadėti parašų ant interpeliacijos rašto ir viskas tuo pasibaigs?

guest

2 Komentarai
Seniausi
Naujausi Daugiausiai balsavo
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
Arnas
Arnas
10 mėnesių prieš

Šaunuolis, kad tiesiai šviesiai

Zbignev
Zbignev
10 mėnesių prieš

Visi jūs ten tokie sulindę chamskiams į gerą vietą, jeigu yra naudos tada kokie geri chamskiai, nėra naudos blogi.

Citata: