Pareigūnai dėkoja už suteiktą informaciją

Policijos pareigūnus džiugina, kad visuomenė netoleruoja pastebėtų pažeidimų ir apie juos nedelsiant praneša bendruoju pagalbos telefonu.
Jokūbas
Dėkota pilietiškam jaunuoliui - Jokūbui Kuisiui.

Daugiausia informacijos pareigūnai sulaukia apie grėsmę keliančius neblaivius vairuotojus.

Pagėgių savivaldybėje, Šakininkų kaime, pravažiuojantis pilietis, gim. 2003 m., šalikelėje pastebėjo apgadintą kelio ženklą ir netoliese stovintį automobilį „Audi A3“. Stabtelėjęs prie stovinčio automobilio, pasiūlė vairuotojui iškviesti pagalbą, tačiau šis jos atsisakė. Bendraujant su vairuotoju, nuo jo sklido alkoholio kvapas, todėl buvo nuspręsta apie tai nedelsiant pranešti policijos pareigūnams.

Atvykus pareigūnams prie vairo sėdėjusiam 63-iejų vyriškiui nustatytas lengvas – 1,22 promilės girtumas.

Pareigūnams rašant administracinio nusižengimo protokolą, neblaivus vairuotojas ėmė įžeidinėti policijos pareigūnus bei ketino pasišalinti iš įvykio vietos, todėl buvo patalpintas į tarnybinio automobilio sulaikymo kamerą.

Už neatsakingą poelgį vairuotojui gresia bauda nuo aštuonių šimtų iki vieno tūkstančio vieno šimto eurų.

Tauragės apskrities vyriausiojo policijos komisariato Pagėgių policijos komisariato pareigūnai dėkoja pilietiškam jaunuoliu – Jokūbui Kuisiui, kuris neliko abejingas ir pastebėjęs kelyje neblaivų vairuotoją apie tai pranešė policijos pareigūnams.

Neleiskime, kad transporto priemones vairuotų bei iš eismo įvykio vietų šalintųsi neblaivūs asmenys.

Įtarus ar pastebėjus tokius atvejus, nedelsiant skambinkite bendruoju pagalbos centro telefono numeriu 112.

Citata: