Pagėgiuose spektaklis tęsiasi: dingsta elektra, neva daromas spaudimas tarybos nariui ir kitos įdomybės

Šiandien vykusiame Pagėgių savivaldybės tarybos posėdyje iš pareigų atleistas savivaldybės administracijos direktorius Virginijus Komskis, o laikinai eiti savivaldybės administracijos vadovo pareigas paskirta Stoniškių seniūnijos seniūnė Dalia Alkimavičienė. Susibūrė ir nauja valdančioji dauguma.

Pašalinta iš Pagėgių savivaldybės puslapio informacija apie naujos koalicijos sudarymą ir šios dienos posėdžio eigą.

Posėdis, kurio vaizdo įrašą galima pamatyti Pagėgių savivaldybės paskyroje (youtube platformoje), prasidėjo savivaldybės mero Vaido Bendaravičiaus pareiškimu apie tai, kad jo žiniomis, vienas tarybos narys šį rytą kreipėsi į teisėsaugą dėl neva jam daryto kažkokio spaudimo. Dėl neva šios priežasties posėdžio tęsti nesutiko ir paliko salę. Prie jo prisijungė mero pavaduotoja ir dar keletas tarybos narių. Dėl ko konkrečiai buvo spaudžiamas politikas taip ir liko neaišku. Meras daugiau informacijos pateikti tarybos nariams nepanoro.

Tokiam ir panašiems scenarijams naujoji dauguma buvo pasiruošusi. Sutapimas ar ne, tačiau tik prasidėjus posėdžiui, visame savivaldybės pastate dingo elektra.

Likusiems tarybos nariams teko išsirinkti naują posėdžio pirmininką ir posėdį tęsti. Posėdžio pirmininku išrinktas Edgaras Kuturys.

Darbotvarkėje – trys klausimai: dėl slapto balsavimo biuletenio pavyzdžio patvirtinimo, dėl Pagėgių savivaldybės administracijos direktoriaus Virginijaus Komskio atleidimo iš Pagėgių savivaldybės administracijos direktoriaus pareigų ir laikino administracijos vadovo paskyrimo.

Virginijui Komskiui buvo suteiktas žodis, o po diskusijų tarybos nariai dalyvavo slaptame balsavime. 9 tarybos nariams balsavus „už” (likusieji 8 tarybos nariai nedalyvavo), kad nuo šių metų gegužės 6 dienos Virginijus Komskis būtų atleistas iš užimamų pareigų.

Pasirašyta ir naujoji valdančiosios daugumos koalicijos sutartis, kurią sudaro Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos(LVŽS), Lietuvos socialdemokratų partijos (LSDP), Lietuvos Respublikos Liberalų sąjūdžio (LRLS) bei savivaldybės tarybos nariai nepriklausantys jokiai partijai.

Po naująja koalicijos sutartimi pasirašė: Remigijus Kelneris, Edgaras Kuturys, Ramutė Valančienė, Juozas Žuklija, Vladimiras Gorodeckis, Arūnas Bušniauskas, Remigijus Špečkauskas, Ričardas Mažutis, Aušra Zongailienė.

guest

0 Komentarai
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
Citata: