Pagėgių taryba sprendimus priima už užrakintų durų: meras vėl apskųstas policijai

Pagėgių savivaldybėje skandalas veja skandalą. Susibūrusi nauja valdančioji dauguma atleido administracijos direktorių Virginijų Komskį, paskyrė naują laikinąją direktorę, kurios meras Vaidas Bendaravičius neįleidžia į kabinetą. Pats meras ketvirtadienį pasiūlė kito laikinojo direktoriaus kandidatūrą, tačiau dauguma nusprendė to net nesvarstyti. Užtat meras ir jam lojalūs politikai sugebėjo patvirtinti biudžetą – tai padaryta užsirakinus salėje.
Kęstas Komskis.

Kaip prieš kelias dienas rašė 15min, Pagėgių savivaldybės vadovai beria priekaištus vieni kitiems, o politines batalijas lydi kreipimaisi į policiją.

Nusišalino, bet kvorumas liko

Ketvirtadienio rytą įvykęs tarybos posėdis irgi buvo audringas. Jis prasidėjo perskaitytu pranešimu apie naujai susikūrusią daugumą ir ilgai trūkusiais balsavimais dėl tarybos narių nusišalinimų nuo dalies klausimų svarstymo.

Kai pagaliau posėdžio darbotvarkė buvo patvirtinta, joje nebeliko daugybės klausimų, tarp jų – ir „dėl pavedimo Valdemarui Dikmonui eiti Pagėgių savivaldybės administracijos direktoriaus pareigas tol, kol bus paskirtas Pagėgių savivaldybės administracijos direktorius“. Kaip tik dėl to svarstant klausimą dėl biudžeto pakeitimo, iš salės išėjo aštuoni tarybos nariai – visi iš naujosios daugumos, jie nusišalino, kadangi sprendime minimos įstaigos, kuriose šie politikai dirba ar kitaip yra su jomis susiję.

Skaitykite daugiau: https://www.15min.lt/naujiena/aktualu/lietuva/pagegiu-taryba-sprendimus-priima-uz-uzrakintu-duru-meras-vel-apskustas-policijai-56-1679024?fbclid=IwAR1E6CXHIQLKoiN3H0cfSdSfG-fblnvJ9dLBX0niC7DP7A24vYRTN396HgM&copied

Citata: