Pagėgių meras V. Bendaravičius rūpinasi tik Komskiais?

Pagėgiuose valdžios olimpe - chaosas. Pasipiktinusių vietos gyventojų tik daugėja.  Kai pagėgiškiai negauna darbo užmokesčių, įvairių išmokų, kai šios neišmokamos net vaikams, Pagėgių meras Vaidas Bendaravičius pademonstruoja, kas jam svarbiausia. 

Gegužės 6 d. Pagėgių savivaldybės tarybos posėdyje iš pareigų atleistas savivaldybės administracijos direktorius Virginijus Komskis bedarbiu buvo neilgai. Šiltą vietelę jam parūpino meras Vaidas Bendaravičius. Šis bedarbį V. Komskį paskyrė savo patarėju, o buvusi patarėja L. Karnauskienė paskirta l.e.p. Pagėgių kultūros centro direktorės pareigas.

„Štai kaip meras V. Bendaravičius rūpinasi Komskiais. V. Komskis bedarbiu pabuvo tik 11 dienų ir nuo vakar tapo gerai apmokamu mero patarėju, o dar sako, kad naujai daugumai terūpi valdžia“, – socialinėje paskyroje rašė vietos politikas Edgaras Kuturys.

Prieš keletą dienų Pagėgių savivaldybės tarybos narai kreipėsi į merą, kad šis rastų laiko pokalbiui. Tikėtasi rasti bendrą kalbą, tačiau to padaryti nepavyko. Meras nusileisti nenori, o dėl to labiausiai nukentės paprasti eiliniai gyventojai. Savivaldybės administracijos darbas taip pat sutrikdytas.

„Ko gero merui nėra kada galvoti kaip žmonės gyvens be išmokų ir kitų garantijų. Pagėgiškiai belskitės į savivaldybės vadovo duris. Gal ir jums duos darbą ir nereikės laukti įvairių išmokų bei kaltinti kitus“, – sako E. Kuturys.

 

Citata: