Kelias gyventojams bus atvertas balandžio pradžioje

Praėjusių metų rudenį kelio ruože Pagėgiai-Gudai prasidėję kelio remonto darbai tęsiami. Šiuo metu kelio ruožas uždarytas, gyventojams tenka vykti aplinkkeliu.

Praėjusių metų rudenį kelio ruože Pagėgiai-Gudai prasidėję kelio remonto darbai tęsiami.

Šios savaitės pradžioje Pagėgių savivaldybės meras Vaidas Bendaravičius kartu su Strateginio planavimo ir investicijų skyriaus vedėju Bronislovu Budvyčiu apsilankė darbų vietoje. Įmonės „Kvėdarsta“ atstovai patikino savivaldybės merą, kad jau kitos savaitės pradžioje gyventojams šis kelias bus atvertas – eismas vyks viena puse, kol kita bus remontuojama.

Šioje tvarkomoje kelio ruožo vietoje būta nedidelio tilto. Darbai buvo kuriam laikui sustoję, nes pradėjus šio kelio ruožo darbus buvo rasta raudonų plytų siena. Kai kuriems vietos gyventojams šis objektas pasirodė vertas išsamesnio tyrinėjimo, todėl apie tai buvo informuota Kultūros paveldo tarnyba. Darbai sustojo iki tol, kol ekspertai vertino kiek tai vertinga istoriniu požiūriu.Kultūros tarybos ekspertai, praėjusių metų gruodį įvertinę visą informaciją, priėmė sprendimą šio objekto neįtraukti į saugomų objektų sąrašą.

guest

0 Komentarai
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
Citata: