K. Komskio elgesį svarstys etikos sargai

Neseniai Pagėgių tarybos narys Kęstas Komskis buvo linksniuojamas dėl dviejų nustatytų pažeidimų. Tačiau tuo viskas nesibaigė - politikas toliau nesilaiko įstatymų?
Kęstas Komskis

Vyriausioji tarnybinės etikos komisija (VTEK) pradėjo tyrimą dėl Pagėgių savivaldybės tarybos nario Kęsto Komskio elgesio. Bus aiškinamasi, ar jis nepažeidė Viešųjų ir privačių interesų derinimo įstatymo reikalavimų vengti interesų konflikto, o jam kilus – nusišalinti.

Tyrimas pradėtas gauto pranešimo pagrindu. Tiriamos aplinkybės, kai savivaldybės tarybos posėdyje K. Komskis balsavo prieš sprendimo projekto įtraukimą į posėdžio darbotvarkę. Šiuo projektu buvo siūloma sumažinti mero politinio (asmeninio) pasitikėjimo valstybės tarnautojų skaičių, o vienas iš tokį statusą turinčių tarnautojų yra valstybės politikui artimas asmuo.

Tyrimo pradėjimas savaime nereiškia pažeidimo nustatymo. Tyrimui atlikti Vyriausiosios tarnybinės etikos komisijos įstatymas numato trijų mėnesių terminą.

„Kur mūsų objektyvioji „Šilokarčema“, kuri taip greitai sugeba informuoti visus apie feljetonus ir dar neįvykusius įvykius ir neužmirštant pagirti K. Komskio. Apie VTEK pradėtą tyrimą kažkodėl užmiršo pranešti visuomenei“, – kalbėjo daugumos narys Edgaras Kuturys po to, kai jį pasiekė informaciją apie pradėtą tyrimą.

Po šio pasisakymo kyla klausimas – ar tik Pagėgių politikai negrįš prie interpeliacijos klausimo?

 

guest
0 Komentarai
Inline Feedbacks
Žiūrėti visus komentarus
Citata: