Jaunieji šaškininkai Plungėje varžėsi turnyre „Labas, vasara“

ŠŠK nuotr.

Birželio 13 d. Plungės visuomeninio šachmatų klubo patalpose įvyko šaškių turnyras „Labas, vasara“.

Turnyrą organizavo ir jam vadovavo šalyje žinomas šaškių sporto meistras Ričardas Valužis. Tai buvo renginys, sušildęs organizatoriaus širdį, ir tikra šventė jauniesiems šaškininkams.

Šilutės Martyno Jankaus pagrindinės mokyklos moksleiviai sugrįžo iš šaškių turnyro, kuris tapo pavyzdžiu, kaip turi būti organizuojami sporto renginiai. Nuo pat pirmos akimirkos jautėsi, kad šis turnyras gimė iš didelės meilės šaškėms ir pagarbos kiekvienam žaidėjui. Viskas – nuo sklandžios eigos iki bendros atmosferos – buvo apgalvota iki mažiausių smulkmenų.

Organizatoriaus nuoširdumas ir įdėta širdis sukūrė neįtikėtinai jaukią bendrystės atmosferą, kurioje sportinis azartas derėjo su draugiška pagarba. Didžiausia staigmena ir džiaugsmas vaikams buvo tai, kad pralaimėjusiųjų čia nebuvo – visi turnyro dalyviai buvo apdovanoti puikiomis dovanėlėmis.

ŠŠK informacija

ŠŠK nuotr.
Exit mobile version
For full functionality of this site it is necessary to enable JavaScript.