A. Zongailienė: man gėda, kad mūsų visų išrinktas meras dirba siauram piktų ir godžių žmonių ratui

Pagėgiuose chaoso tik daugėja. Vietos politikė Aušra Zongailienė atvira: "Jeigu norime išrauti 20-ies metų piktžoles, privalome elgtis principingai".

Aušra Zongailienė.

„Gyvenam laiką, kai lyg ir nebeturim kuo džiaugtis, nes ir Pagėgiai, ir visa viešoji Pagėgių erdvė pavirto mūšio lauku. Tampam pajuokos objektu visos šalies žiniasklaidoje, socialiniuose tinkluose atvirai šaipomasi iš Pagėgių savivaldybės vadovų dėl negebėjimo susitvarkyti, susitarti, darniai dirbti krašto ir žmonių gerovei. Kaip teisingai pasakė naujai susikūrusios daugumos kolega – apima svetimos gėdos jausmas skaitant Mero aplinkos politikų melą, iškraipytą informaciją apie tai, kad būtent mes – naujoji savivaldybės tarybos dauguma, trikdome darbus, kad tik mes kalti dėl Pagėgių krašto žmonėms iškylančių problemų dėl laiku negautų išmokų, atlyginimų.
Aš, Pagėgių savivaldybės tarybos narė, viena iš 17-os esančių atsakingų mūsų krašto finansinius, ekonominius, strateginius resursus ir man taip pat gėda. Man gėda, kad mūsų visų išrinktas meras dirba siauram piktų ir godžių žmonių ratui ir, klausydamas jų, tiesiogiai kenkia Jums, gerbiami Pagėgių krašto žmonės, o aš, taip pat jūsų rinkta, niekaip negaliu įtakoti jo sprendimų ir prisibelsti iki gerbiamo mero sveikos nuovokos. Norisi tikėti, kad jame jos yra, tik ji labai giliai nukišta ir užmiršta.
Savaitės pradžioje, suprasdami situacijos rimtumą, ėjom pas merą, mėginome tartis, kad atšauktų laikinosios direktorės parašo teisės apribojimus, kad ji galėtų pasirašyti ant finansinių išmokų, pavedimų, savivaldybės sutarčių dėl projektų vykdymo ir pan. Yra begalė sustojusių darbų, kuriems eigą gali duoti tik administracijos direktoriaus parašas. Deja, tenka tik atsiprašyti jūsų dar kartą – susitarti nepavyko. Į kompromisą meras nėjo ir tarsi užsuktas kartojo, kad jam mūsų paskirta laikinoji direktorė netinka ir jis gegužės 20-tos dienos posėdyje siūlys savo kandidatą.
O pabaigai pridursiu, kad tiek naujosios daugumos paskirtos Dalios Alkimavičienės, tiek mero siūlomo Valdemaro Dikmono kompetencijos panašios. Abu jie – teisėti valstybės tarnautojai, atitinkantys tam keliamus reikalavimus. Skirtumas tik tas, kad Valdemaras atstovaus tuos, kurie jau 20 metų valdo mūsų savivaldybę. Tiesiog, jeigu norime išrauti 20-ies metų piktžoles, privalome elgtis principingai.
Mieli pagėgiškiai, kviesčiau jus visus kantrybei, bet tuo pačiu suprantu, kad ji nėra beribė, todėl linkiu patikėti, kad tamsiausia naktis prieš aušrą ” – kalbėjo Aušra Zongailienė

guest

0 Komentarai
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
Citata: